| Anyagszám: | F4040-10063 |
| Gyártó azonosító: | 34736371 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | U11509 |
| Felület: | Matt |
| Felület kód: | Xt/vv |
| Színcsoport: | Uni |
| Szín: | Bézs |
| Szín megnevezése: | Magnólia |
| Hosszúság: | 2800 mm |
| Szélesség: | 2100 mm |
| Vastagság: | 19 mm |
| Kiszerelés: | 20 tbl/rak |
| Súly (kg): | 72,68 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Pfleiderer |