| Anyagszám: | 45110-76963 |
| Gyártó azonosító: | 1,00062116501e21 |
| Anyag: | Fém/melamin |
| Mennyiségi egység: | Szett |
| Szín: | Antracit |
| Méret: | 668x645/720x371 mm |
| Magasság: | 645/720 mm |
| Mélység: | 371 mm |
| Szélesség: | 668 mm |
| Korpuszszélesség: | 400 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Sarok szekrények |
| Termékcsalád: | Kcm660tf |
| Típus: | Kifordítható félkör-kosár garnitúra |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |