| Anyagszám: | 45115-76990 |
| Gyártó azonosító: | 10006612680 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Gar |
| Szín: | Acél |
| Hosszúság: | 600 mm |
| Magasság: | 45 mm |
| Teherbírás: | 35 kg |
| Termék kategória: | Sínek |
| Termék alkategória: | Golyós fióksín |
| Termékcsalád: | Eco bbs |
| Típus: | Teljes kihúzású |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |