| AnyagszĂĄm: | 45125-47448 |
| GyĂĄrtĂł azonosĂtĂł: | 10008860091 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Db |
| SzĂn megnevezĂ©se: | Nikkel |
| Méret: | 77x29x57 mm |
| MagassĂĄg: | 57 mm |
| Szélesség: | 77 mm |
| Termékcsalåd: | E1008 |
| Kivitel: | 2 akasztĂłs |
| TĂpus: | Fogas |
| RögzĂtĂ©s tĂpusa: | Csavaros |
| GyĂĄrtĂł / BeszĂĄllĂtĂł: | Forest |