| AnyagszĂĄm: | N2130-00002 |
| GyĂĄrtĂł azonosĂtĂł: | 3011926/3038480 |
| FelĂŒlet: | Csiszolt |
| Méret (H x Sz x V): | 2800x2070x12 mm |
| VastagsĂĄg: | 12 mm |
| Kiszerelés: | 50 tbl/rak |
| SĂșly (kg): | 46,6 kg |
| TĂpus: | P2 |
| TulajdonsĂĄg: | NatĂșr |
| SpeciĂĄlis felhasznĂĄlhatĂłsĂĄg: | NatĂșr |
| GyĂĄrtĂł / BeszĂĄllĂtĂł: | Kastamonu |
| LetölthetĆ anyagok: | eutr kastamonu dds |