| Anyagszám: | G3115-j3737 |
| Gyártó azonosító: | 432.04.752 |
| Anyag: | Fém |
| Mennyiségi egység: | Pár |
| Szín: | Acél |
| Hosszúság: | 500 mm |
| Magasság: | 55 mm |
| Teherbírás: | 75 kg |
| Termék kategória: | Sínek |
| Termék alkategória: | Golyós fióksín |
| Típus: | Teljes kihúzású |
| Tulajdonság: | Önbehúzós |
| Csillapítás: | Csillapított |
| Gyártó / Beszállító: | Hafele |