| Anyagszám: | M0040-00184 |
| Gyártó azonosító: | 1303861 |
| Mennyiségi egység: | Tbl |
| Szín kód: | 0794 |
| Felület: | Vakolathatás |
| Felület kód: | Ga |
| Színcsoport: | Fantázia |
| Szín: | Bronz |
| Szín megnevezése: | Patina bronz |
| Maganyag: | Forgácslap |
| Hosszúság: | 2820 mm |
| Szélesség: | 2070 mm |
| Vastagság: | 18 mm |
| Kiszerelés: | 25 tbl/rak |
| Súly (kg): | 75,65 kg |
| Szabjuk: | Igen |
| Gyártó / Beszállító: | Fundermax |