| Anyagszám: | 45110-60358 |
| Gyártó azonosító: | 10006210110 |
| Anyag: | Fém/melamin |
| Mennyiségi egység: | Db |
| Szín: | Króm |
| Méret: | 364x506x494 mm |
| Magasság: | 500 mm |
| Mélység: | 450 mm |
| Szélesség: | 335 mm |
| Korpuszszélesség: | 400 mm |
| Termék kategória: | Konyhai tároló rendszer/fürdőszobai tároló rendszer |
| Termék alkategória: | Alsó szekrény |
| Termékcsalád: | Egtgm40b20 |
| Típus: | Oldallapra szerelhető polcrendszer |
| Gyártó / Beszállító: | Forest |